Monday, July 4, 2011

Sociálne, prácu a cestovanie, program, pripojte sa k nám a stážista alebo dobrovoľník, vo východnej Európa, v tesnej blízkosti, Rusko, pre jednotlivé alebo skupiny!

IRFFMD a jej projekt medzinárodnej dobrovoľníckej akadémie sa zameriava na zlepšenie života ľudí (šťastní ľudia, šťastný svet), ktorou sa vykonáva vzdelanie, investície, charitatívne a rozvojových programov, vytváranie rôznych projektov všeobecne prospešné práce, ktoré poskytujú zdravotnú starostlivosť tým, ktorí ju potrebujú. 


IRFFMD spolieha na úsilie dobrovoľníkov a stážistov, aby jeho programy pracovať pre dobro a preto sme veľmi flexibilné a jednoduché s ním pracovať. S 10 rokov + skúsenosti Hľadáme ľudí so silným písomné a ústne komunikačné zručnosti so záujmom o medzinárodné vzťahy, sociálny rozvoj podnikania, budovanie mieru, fundraising, mimovládne organizácie alebo jednoducho pre zábavu a cestovanie. Skupiny všetkých veľkostí sú vítané tiež prísť. Sme schopní prijať tých, ktorí hovoria anglicky, rumunčina, ruština, taliančina, španielčina, kórejčina, maďarčina, poľština, slovinčina a nemeckej aj ostatné sú vítaní tiež. 


Dobrovoľníctvo a uväznenie je neplatená práca, ale získate veľa cenných poznatkov a skúseností pre svoj život. Poskytujeme školenie v našej kancelárii, aby sa ubezpečil, že budete pripravená zvládnuť každý projekt alebo úlohu, ktorý sme vám. Naviac máte možnosť zostať dlhšiu dobu, od 1 týždňa (najviac populárne) do 12 mesiacov a viac. IRFFMD je schopná zaistiť bývanie a ubytovanie Vám s rôznymi kultúrnymi výlety a zážitky. Aj na prianie môžeme usporiadať obchodné, študijné, vedecké, výskumné, výmeny študentov, výmeny mládeže, výmena žiakov, lekárske, náboženské, Holly miesta, históriu, víno, jedlo, prírodné ovocie a zelenina, poľnohospodárske ai programy a výlety. 
My to však požiadať o jednorazový dar vo výške 100 eur na pokrytie administratívnych nákladov na usporiadanie vášho umiestnenia tu. 


V súčasnej dobe máme k dispozícii na stáže: 
• Médiá 
• Fundraising 
• Výučba 
• mimovládne organizácie 
• Public Relations 
• Sociálne podnikanie 
• vývoj webových aplikácií, IT apod 
Máme aj príležitosti pre dobrovoľníkov k dispozícii na adrese: 
• Jazykové školy 
• Detské domovy 
• starších domov 
• Miestny ministerstva 
• A viac, kontaktujte nás! 


Naša prax a dobrovoľníkov pozície sú skvelé príležitosti na cestovanie a objavovanie východnej Európe a zároveň získať praktické znalosti v pracovnom prostredí. Budete mať možnosť dozvedieť sa o logistiku mimovládne organizácie, prežívať život v rýchlo sa rozvíjajúcej krajiny bývalého ZSSR, a dokonca sa víkendové výlety do Moldavska, alebo v susedných krajinách niekoľko ex hodinu jazdy autom. na čierne more, Kyjev, Bukurešť, Odessa, Tiraspol, Krym, atď 


Kde nás nájdete: IRFFMD na Facebook, YouTube, Twitter a pod webové stránky a uvidíte, čo sme všetko! Aby bolo možné použiť, zašlite svoj životopis a žiadosť irffmd@gmail.com. 


PS. Začala 11. júna 2001 medzinárodnej dobrovoľníckej akadémie je odvetvie neuveriteľne rýchlo rastúce medzinárodné hnutie IRFFMD, ktorý začal v Moldavsku a teraz sa môže pochváliť po celom svete. Prosím, pomôžte tejto skupiny rastú šírenie slovo! 
Takže, prečo nie "Pay It Forward", a povedať 3 (alebo viac) ľudí, ako úžasné je volunteeracademy.blogspot.com! Povedzte svojich priateľov, rodinu, susedov, spolupracovníkov ... a hovoria oni, a tak ďalej ... no, máte nápad! 
A neváhajte sa pozrieť cez naše videá, Sledujte nás na Twitteri, alebo dokonca "ako" k nám na Facebooku: 
http://www.facebook.com/volunteercheaptravel 
• Youtube (video kanál): http://www.youtube.com/irffmd 
• Twitter: http://twitter.com/irffmd 
• alebo nájsť medzinárodnými partnermi na biznis, vláda, médiá, neziskové organizácie, cestovanie atď organizácií, 
príspevok Sponzorstvo, investície, dotácie, výberové konania na globálne partnerstvo Portal: http://gppd.net